Odkaz Odkaz

Odkaz Odkaz

info - Kaien Cross

16. listopadu 2008 v 13:44 | NajaNaja |  Vampire Knight-recenze

Rodina - Yuki Kaien (adoptivní dcera)

zaměstnání ředitel Kaien Akademy

sil a schopností - žádné
hlas - Hozumi Goda

společenská postavení na postu ředitele Kaien (Kurosu Kaien Rijich) je charakter v muž-Georgia sériovém upír rytíři Matsuri Hino. V příběhu, je zakladatel a ředitel z Kaien akademie, škola kde studenti jsou rozdělení na dva třídy - den třída, normální lidští studenti, a noční třída.

Pozadí
on je adoptovaný otec Yuki kříže, hrdinka z příběhu, a přijmout její potom co ona byla nalezené putování skrz sníh vampýrem Kaname Kuran. Kaname ušetřil Yuki z být napadený jiný upír, a přinesl ji kříž pro úschovu. Kříž laskavě vzal Yuki v, a stal se její/ní velmi stařecky dětinský a mírně zvláštní otec, moc Yuki-ovo obtíže. Yuki-ovo přisvojitel také vzal nulu do jeho domova po několik let. Ředitel kříž zdá se o mír mezi lidmi a upíři, a ustavená noční třída podporovat porozumění mezi dvěma závody. Kříž je ukázaný mít zvyk vyzývavé nuly a je výstřední do jisté míry, ale on má vážnou stranu také. To je odhalen v kapitole 27 že on je bývalý vampýr lovec. On také zdá se být blízko u Kaname a patrně obeznámený s Kaname-ovo zesnulými rodiči, od té doby , co on je zadlužen jim. On vždy věděl že Yuki byl čistokrevný Indián upír, ale vybral neodhalit to.
Osobnost
Kaien sporty šťastný jedou šťastnou osobnost ještě může být vážný ve stejnou dobu, může být řekl on je malý cizí ale ve skutečnosti, on je dokonale normální a dobrý přisvojitel Yuuki.


Image:19861.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama