Odkaz Odkaz

Odkaz Odkaz

Naše keci

A máme tu nové videjko

19. září 2012 v 20:01 | Yukiko-chan
Nové video týdne, sice nemá tolik efektů,jako to minulý ,ale i tak je kráááásný =)

Nové video

13. září 2012 v 23:50 | Yukiko-chan

Toto je nové video týdne budu je od teď ukládat aby po nich byla nějaká památka =)

Snad se mi vráááátííííí =)

13. září 2012 v 21:29 | Yukiko-chan
Fuj, fuj, fuj a ještě jednou fuj... Stydím se až rudnu a rudnu.. No rajče hadr. Je teda pravda že mi do blogaření vlezla škola a já se nechala,ale zase je pravda že jsem se zdárně dostala do druháku a jedeme dál =) Pro upřesnění studuju Přírodovědné lyceum což , když už někdo vidí ten název tak mu dojde, že to nebude prkotina :D (až na mě) No díky dárku od mého taťky můžu bejt na PC (přesněji notěbuku =) ) vždy kdy budu chtít a aspoň v týdnu po večerech (jsem totiž na intru), když nebudu úplně grogy můžu jsem něco přihodit =)

Určitě jsem přidám další skvělá anime protože třeba přes prázdniny jsem zkoukla dvě skvělý =) třeba se mi povede vrátit zašlou slávu tohoto blogu a možná najdu o někoho kdo mi sním pomůže a svědomitější a pracovitější než já. Tak zatííííííím =)

Držte mi palce

7. února 2012 v 22:51 | Yukiko-chan
Tak držte mi palce pač se pokusim SAMA předělat lay a já jsem odjakživa na to dost nešikovná :D No už jsem to jednou zkoušela na mim jinym blogu tak to jdem zkoušet znovu tady =)

Nějaký rozbitý....

6. září 2010 v 23:52 | Yukiko-chan
Ergo Proxy
Nějaký rozbitý.. Se semka snažim furt něco přidat aono to nefacháááá =\ ááá ň ň ň sežeru po*raný koště :D

Jinak je tu někdo kdo by věděl kde seženu další díly Ergo Proxy? Suprový anime,ae s Cz titulkama jsem schrastila jenom 2 díly a to mě velice mrzí =(

Byla by jsem vám velice vděčná...

Vaše Yukiko-chan

Praštit..Uškrtit...

6. září 2010 v 23:22 | Yukiko-chan
rosario
To mi to jde... Moc se omluvám,ae mám to nějaké hektickéé nemluvě o tom že teď strašim (konečně) v devítce tak makám jak morous aby jsem se dostala tam kam chci =)

Doufám že jste všeci strávili prázdniny v klidu a míru,někde u moře či na chalupě a nebo pro závisláky u PC :D

Teda já musim uznat,že já jsem u PC taky trávila hromadu času,ae vše jen na Metinu (moje závislost).

Musim dohnat všechna rozkoukaná anime..Učit se..Hrát.. Nu je toho víc,ae to psát neců :D

Takže tímto hlasám světu že jsem zpět a doufám že nebudu taková ostuda a nedám o sobě tak dlouho vědět budu makat aby tu něco přibilo =)

Achojííííí =)

Já jsem slepice?!

4. listopadu 2009 v 21:06 | Yukiko-chan
No tak lidi dneska byl fakticky děsnej den příjdu do školy a co dostanu za 5. Úžasný ne?
No nic,ale mám pro vás zvlaštní zprávu.Jak jste si jistě všimli nadpisu tak prohlašuju že jsem slepice a jak by taky né.
Ráno se probudim a co nevidim pod dekou je vejce nádherná to věc v půl 6 :-D. Ale kdyby normální slepičí,ale ono to je barevný a hodně barevný no tak to neřešim radši.
Jdu se vykoupat vratim se zpátky a vejce pryč tak jsi říkám to byla jenom rozespalost.Začnu se oblíkat chci si vzít triko natáhnu ruku a to triko se pohne začnu ječet že mám v pokoji myš,absolutně histerická no nic. Najednou na mě vykoukne hlava se potom se ojeví větší část těla a nakonec se tu objeví celej človíček s velikou sekerou za zády. Musela jsem bejt dost asi vyjevená páč to malý nedochůtče se mi strašně smálo.
Po chvíli ztuhlosti jsem se vzpamatovala a zeptala jsem co dělá v mém pokoji a jestli to byla ona to vejce a ona takový ''Jsem tvůj Shugo chara a jo byla jsem to vajíčko.''Po chvíli trapného ticha...'' Jmenuju se Kohaku.''
Podívala jsem se na hodiny před kterýma se vznašela...''Prosim tě zvládneš to tu sama?Jdu už celkem pozdě do školy'' Malé ztvořeníčko kývlo hlavou na souhlas já se rychle dooblíkla a letěla vzbudit tátu.Když jsem se odpoledne vrátila ze školy tak jsem si furt myslela že se mi to jen zdálo,ale když se mi před obličejem houpala ta malá velká kosa tak jsem si řekla že se mi to asi nezdálo.
Teď mi sedí na hlavě a ta sekera jí furt padá no ještě chvíli a už jí to zabavim.
No pro vás z toho vyplívá že jí tu budete výdávat bude psát některý články,dopisovat články komentovat atd. když bude něco psát tak se to objeví v barvě jejich šatů.

Už se na vás těšim!!!!
Nemlať do tý klávesnice nebo mi jí zničíš!!!
Fuuuu!!
Tak to bude těžkej boj...

Sorry

8. října 2009 v 22:11 | Yukiko-chan
Já se omlouvám,ale teď se tu ojevim jenoom někdy mám nervy na pochodu páč se nám stratili pesani a nemáme oni nich žedný zprávy a je tu fakt malá šance že se zase najdou.Tak mi promiňte,ale já jsem opravdu na prášky.

To jsou ony

s pozdravem yukiko-chan

Jsem zpět

1. října 2009 v 20:52 | Yukiko-chan
Tak lidičky jsem zpět.Jak jste si určitě ráčili všimnout tak jsem byla na dlouho pryč.No takže od pondělí až do čtvtečního polene jsem byla tady v Liberci,ale od odpoledne jsem strašila v Praze.Proč? Byla jsem tam za svým SBínkem Kaui Hatake.Bylo to tam upe nádherný,ale nechce se mi to moc rozepisovat páč p celej ten tejden jsem byla nemocná což znamená doma a z čehož vyplývá že nemám dopsaný sešity (zrada X).Takže teď je šmelim a ještě aby toho nebylo málo učitelka mi zejtra napaří test z dějepisu (grrrr já tu trojitou bradu zabiju!!!!).No nic musim si dopsat chemii,češtinu a našprtat se ten zapráskanej dějepis sice všichni říkaj že je jednoduchej,ale pokud já nemám z dějepisu za jedna a nedej Jashin za dvě tak jsem psichicky na dně X).No nic ještě jsem dám jednu fotku mě Kaui.
Já jsem ta napravo a Kaui jak jistě došlo je ta v černým triku X)

Tak

2. září 2009 v 16:34 | Yukiko-chan
Lidičky já by jsem málem zapoměla na můj chvilkový nápad kterej v tu chvíli napadnul i Kaui Hatake a ten nápad byl ten že budeme překládat Nana mangu.Necháme si nadávat Nana tym. Já tam fuguju jako překladatel a Kaui jako človíček přes úpravu.No sice je tam zatim první kapitola,páč Kaui přestalo bavit to splácávání takže jak to tak vidim tak asi začnu pátrat po někom dalším.
No nic tady je odkaz

Jsem zpět

30. srpna 2009 v 17:29 | Yukiko-chan
Ahojky :-D no zase vás tu budu strašit.No pro zvědavé byla jsem tejden v treapu s mím milovaným SBínkem HATAKE-TERKOU. Ona za mnou přijela z Prahy (já jsem z Liberce).To jsme hnedka ze začátku měli problém nebo spíš já,nemohla jsem jí poznat,ale na mojí obhajobu..vyděla jsem jí poprvý naživo a na fotkách vypadala upe jinak :-D.Byla jsme spolu od pondělí do pátku odjela před desátou ráno kdy jsme normálně stávali,takže jsme vraždili na plný čáře. No a náš program byl že..Pondělí jsme byli v aquparku,lunaparku a iqparku (vše v babylonu u nás v Liberci),úterý liberecká Zoo,prolejzání obchodů a potom v tom vedru zaslouženej babylon s aquparkem a potom znovu nájezd na lunapark a bludiště.Ve středu byl odjezd na chalapu mojí babičky a tam jsme byli až do pátku.Až budu mít možnost tak vám se dám dvě videa jak jsme s Hatake terkou oslavovali konec prázdnin (a já jsem byla totálně na šrot). :-D
A snad ty videa jsem hodim ještě v tomhle roce XD

Tak pp váše unavéná a koncem prázdnin zničená Yu-chan

PLS help me tady

Pozastavení

24. srpna 2009 v 19:15 | Yukiko-chan
Tak jak je vám podle nápisu jasné tak pozastavuju blog. Si atk na tejden mějte se tu krásně až se ozvu tak se ozvu,ju?


Heh..

13. srpna 2009 v 21:13 | Yukiko-chan
Kde jsou ty časi kdy jsem prohlašovala že Nana je děsný anime.Krezba děs,děj děs a podobný keci potom začnu koukat na Paradise Kiss no a teď mám Nana manii jak vyšitou.Jéva..no že já se na to... No nic.Dneska jsem zkoukla jenom tři díly a čtvrtej zrovna koukám... Už vás musim tou Nanou celkem deptat co? Njn ještě mám chvíli čas než budu muset odejít od počítače takže přidám info o postavách a asi i recenzi pokud jsem jí semka už nedala. No nic já jdu hledat..

pp

Moment

12. srpna 2009 v 22:25 | Yukiko-chan
Konečně po dlouhý době 61 lidí a 7 online díky bohu

PS:Těm co tu jsou...Podepište se!! Arigatoooooooooooo :-D

Mno..

12. srpna 2009 v 22:23 | Yukiko-chan
Tak vám povim..jestli mi už dneska nehrábne tak snad už nikdy.Od rána koukám na Nanu a to vám povim že je těžký stíhat titulky a lítání po webu. No..začla jsem na 5 dílu a teď končím na 16 a už pro oči nevidím.
Dneska no sehnala jsem si konečně ending k Naně takže až půjdu spát tak si jak endingem a openingem vymlátim mozek. Je to nádherný anime a ta muzika ááá (leží pod stolem s otřesem mozku páč se vymlátila od stůl)(už je zpět).
Au štěstí že mám mozek jinde,ale i kdyby byl na místě kde ho mají skoro všichni by se mi nic nestalo páč je v režimu off..Njn dám telefón na nabíječku,proběhnu koupelnou,zanadávám že to byl zase den (to říkám pokaždý),půjdu do pokoje a zalezu do postele pravděpodobně v teplácích.POČKAT!!Já blb jsem tam dala tunu oblečení.JÉVA.Á ta NANA mi už vážně leze na mozek.Já radši mizim jdu se učit písničky XD.
Tak jo pp a zas zítra
PS:TY VOLE! Já uděla takovej obří výkec!Na mě výkon.. WOW!No já radši mizim..

I´m back :-D

7. srpna 2009 v 12:30 | Yukiko-chan
Tak konečně jsem zpátky.Sice se mi to protáhlo,ale jsem happy že jsem zpět.Už se mi podařilo zkoukonou nové díly rosario to vampire a jsou úžasné,ještě mi zbývá daůší díly Naruta a už se těšim jak vypadá ten speciál Kakashi Gaiten.Jo a samo že přidám ty díly Rosario to Vampire.Tak pp

Oznámek

22. července 2009 v 15:13 | Yukiko-chan
Pro vás všechny hlasym že...od zítřka jsem pryč.Pojedu na chatu k mojí babičce(to bude vopruz tam bejt s ní).No nic..asi nastavim pár článků aby tu vůbec něco bylo a ještě denska semka dám ještě nějaký anime.Všechny vaše žádosti o hlasy,o spřátelení vyřídím až se vrátim,ale...nemám vůbec páru kdy :-D.Tak jo SBínka nemažte mě pls..


S pozdravem Yukiko - chan

Tak vám povim

20. července 2009 v 16:41 | Yukiko-chan
Film Death note 1 je super film teď koukám na dvojku a je už na začátku suprovej a už se těšim i na trojku na kterou jsem přišla až teď.Můžu sem zatim dát jedině dvojku a možná i trojku.Jedničku jsem našla všude jen ve špatných přehrávačích,takže si jí stahuju.Boužel to jde dosti pomalu teď jsem na 18% a už to ztahuju 15 min a zkočí to za 1h. 34min. no aspoň budu mít čas zkouknou Death note 2.

Sorry

20. července 2009 v 11:07 | Yukiko-chan
Omlouvám se že jsem videm týdne opoždila,ale naprosto jsem se zažrala do jedné hry.Do Metinu.Takže jsem naprosto ztratila přehled.Omluvám se.

Mě se splnil sen

16. července 2009 v 11:45 | Yukiko-chan
Lidičky právě jsem našla jeden díl Kiddy grade(dívčí četa).Samozřejmě že ho sem ka hnedka mrsknu,ale já mám takovou radost whaaaaaaaa *spadla pod stůl a vzal sebou i klávesnici*
 
 

Reklama